Skip links

Hikayemiz

Ürünlerinizde uzmansınız, bizde ürününüzü mükemmel kılan yüzey işlemde uzmanız. GG finishing’de amacımız vibrasyon, kumlama, boyama ve shot peening gibi proseslerle ürünlerinizi mükemmel kılan özelliklere odaklanmaktır. İşte tam da bu nedenle çok yönlü yüzey işlem merkezine ve ürün yelpazesine sahibiz.

Alanında standartların üzerinde hizmet vermek ve müşterilerimizi memnun etmektir.
Doğayı kirletmeyen ve sürdürülebilirliği destekleyen ürün ve hizmetlerimizi müşterilerimize ulaştırmaktır.

Profesyonel ekibimizle 25 yıldır hizmet veriyor, siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyoruz.

Ayrıntılı Analiz

Akılcı Yaklaşım

Uygun Çözümler

Zamanında teslim

Neler sunuyoruz?

GRANT GLOBAL “Yüzey İşlem Merkezi” profesyonel olarak müşterilerimize;

Vibrasyon (Yağ alma, Çapak Alma/Parlatma), kumlama, boyama, shot peening (gerilim giderme) ve metalizasyon uygulama hizmeti ve farklı endüstriyel sektörlerde uzun yıllara dayanan endüstriyel yüzey işlem deneyimiyle danışmanlık sunmaktadır.

Aynı zamanda;

Vibrasyon Taşları (Seramik, Üreyik, Plastik ve Porselen Taş),

Vibrasyon İşlem Sıvıları (Yağ Alma/Çapak Alma/Parlatma Sıvısı),

Kumlama Granülleri (Çelik Bilya/Grit, Paslanmaz Bilya/Grit, Cam Küre, Alüminyum Oksit, Garnet)

Shot peening işlemlerinde kullanılan yüksek kaliteli sarf malzemelerin yurtiçi ve yurtdışı satışını yapmaktayız.

1,500m²
Alan
100
Ton Depolama
18
Personel
Grant Global ISO 9001 ile, ürünlerimizin ve sunduğumuz hizmetin kalite standartlarına uygunluğunu garanti altına almaktadır.
Kalite Politikamız

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek için; kalite yönetim sistemi şartlarına uymak, kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirmek, hiçbir koşulda hizmet kalitesinden ödün vermemek kuruluşumuzun kalite politikasıdır. Grant Global olarak ISO 9001 ile, ürünlerimizin ve sunduğumuz hizmetin kalite standartlarına uygunluğunu garanti altına almaktayız.

Yenilikçi Yaklaşım

Müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz için önemli olan nedir? Müşterilerimize bilgi birikimimizle nasıl yardımcı olabiliriz ve onlara daha fazla destek sunabiliriz? Bu temel soruları ele alıyor ve müşterilerimiz için yeni fikirler ve ileriye dönük girişimler tasarlamak için tüm çalışanlarımız ve ortaklarımızla birlikte çalışıyoruz. Satış temsilcilerimiz bu nedenle size ihtiyacınız olan tavsiyeleri sunacak, böylece gelecekte de bizimle çalışmaktan memnuniyet duyacaksınız.

Müşteri Hizmetleri

Amacımız her zaman müşterilerimiz için en uygun ürünü ve prosesi sunarak yıllar boyu sürecek iş ortaklığı sunmaktır. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde profesyonel destek alacağınıza emin olabilirsiniz.

GG Finishing

Çevre Bilinci

GG Finishing’ de çevrenin korunması, sürdürülebilir kurumsal politikanın ayrılmaz bir parçasıdır. Ekonomik hedefler ve sosyal yönler kadar eşit derecede önemlidir. Ürünlerimizin üretilmesini ve sürdürülebilir bir şekilde bertaraf edilmesini sağlamaya büyük önem veriyoruz. Bu nedenle tedarikçi seçerken çevresel düzenlemelere uyduklarından emin oluyoruz ve çevre koruma teknolojilerinin kurulumunu destekliyoruz.

tr_TRTürkçe